Продавачи во салон за расвета - Скопје Центар

За компанијата: Компанијата Еуро Визиф е формирана во 2018та година и оттогаш успешно работи и се пробива на македонскиот пазар. Сите вработени во компанијата се со долгорочно работно искуство, со повеќе од 15 години... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • ЕУРО ВИЗИФ ДООЕЛ
 • Активен до 14.10.2021
 • Позиција: Продавач/трговец
 • Локација: Скопје

(преземи го огласот како PDF)

HOME LIGHT

КОНКУРС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ПРОДАЖНИ ЛИЦА          

Поради зголемен обем на работа, HomeLight има потреба од вработување на млади, амбициозни, харизматични продажни лица во новиот салон за расвета на Јужен Булевар (Скопје-Центар)

Бараме кандидати кои се:

 • високо мотивирани
 • имаат познавања од дигитални програми и апликации
 • спремни да работат во тим
 • сакаат едукациска надградба
 • располагаат со одлични продажни вештини

Нудиме:

 • Атрактивна и динамична работа
 • Стимулативно работно опкружување
 • Работа во 2 смени – 40 часа неделно
 • Обуки и напредок во кариерата

Работно време на салонот:

 • Пон-Пет (09-20h)
 • Саб (09-18h)
 • Нед (неработен)

Го очекуваме вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

За дополнителни информации контактирајте не на 076 / 488-300

Ви благодариме!

www.homelight.mk                                                              [најави се за да го видиш е-маилот]