Автомеханичар

За компанијата: Абц Бротхер е компанија која е овластен застапник и сервисер на брендовите на патнички и комерцијални возила DFSK, комерцијални возила GAZ и електричните возила SERES. АБЦ Бротхер е основана во 1993... повеќе за компанијата »

Abc Brother го проширува својот тим и има потреба од механичар за поправка и сервисирање на возила од брендовите DFSK и GAZ.

 

Потребни квалификации:

● Претходно работно искуство во автомеханика

● Искуство со управување со уреди за дијагностика

● Основно познавање на англиски јазик

● Способност за тимска работа

● Способност за работа во дадени рокови и превземање на одговорност

● Одлични работни услови и бонуси за реализација

● Работно време 08:00-16:00 часот

 

Сите заинтересирани може да го испратат своето CV на [најави се за да го видиш е-маилот] или да не контактираат на 070/288-716

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »