Продажба/Кујна/Бариста

Joy Cafe and Bakery  е во потрага по млади ентузијасти за работа во современа пекара, со супер услови, пријатна атмосфера, брзо покачување на плата и бонуси, можности за цело или пола работно време, 

Испратете кратка биографија на  [најави се за да го видиш е-маилот]  или контактирајте не на 078/602-201 за да закажеме разговор.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »