Оператор во производство

За компанијата: Hi-Tech Corp. е водечки Европски производител на електронски печатени плочки специјализирани за брзо производство на прототипи и мали и средни волуменски серии на цврсти, флексибилни и крути-флексибилни... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Hi-Tech Corporation
  • Активен до 16.06.2024
  • Позиција: Оператор во производство/машина
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 2785148
  • Веб: www.hitech.com.mk/mk/

Активни огласи од Hi-Tech Corporation:

Хигиеничар/ка - Магационер - Customer Service Оператор

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »