Барел ДОО: Готвач/ка

Готвач/ка

Плата од 35.000 ден. до 50.000 ден.

 • Објавен пред 2 недели
 • Барел ДОО
 • Активен до 29.09.2023
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: bkwbar091?locale=mk_mk

BKW Hybrid Bar има потреба од Готвач/ка

Персонал за во кујна на следнава позиција: Готвач/ка со работно искуство .

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија/CV со слика на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака ГОТВАЧ/КА најкасно до 25.06.2021 година.

Тел. за контакт 070 830 834

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »