Оператор во одржување

За компанијата: Hi-Tech Corp. е водечки Европски производител на електронски печатени плочки специјализирани за брзо производство на прототипи и мали и средни волуменски серии на цврсти, флексибилни и крути-флексибилни... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Hi-Tech Corporation
  • Активен до 21.07.2024
  • Позиција: Електро-машински техничар/Техничар
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 2785148
  • Веб: www.hitech.com.mk/mk/

Активни огласи од Hi-Tech Corporation:

Оператор во производство - Quotations operator

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »