Готвач/ка - Салатер/ка - Аеродром и Центар

За компанијата: Each member of the Fitness House team is equally invested in creating a comfortable, warm and modern atmosphere in which to enjoy the food from our menu. The preparation process in the kitchen is carried... повеќе за компанијата »

Fitness House е првиот специјализиран локал во градот кој ја спојува здравата исхрана со удобен амбиент и љубезна услуга по највисоки стандарди. Сите оброци на менито се со точно пресметани нутритивни вредности, прилагодени за различен тип на исхрана, зависно од потребата и вкусот на клиентите. Амбиентот доловува топла и удобна атмосфера, што е клучно за да се чувствувате „како дома.“ Fitness House е омиленото место на сите кои ја знаат вредноста на здравиот и активен начин на живот! 

Доколку сакате и Вие да бидете дел од тимот на Фитнес Хаус, испратете кратка биографија на [најави се за да го видиш е-маилот] или контактирајте не на 071 221 620

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »