МАГАЦИОНЕР во Скопје

За компанијата: СЕТЕК сé од техника е лидер во областа на ИТ, аудио видео и белата техника, кој на македонскиот пазар е присутен 30 години. СЕТЕК сé од техника ја поседува најголемата дистрибутивна мрежа во Македонија... повеќе за компанијата »

Активни огласи од СЕТЕК Сè од техника ДОО:

Возач со Ц категорија - Агент за грижа за корисници во Скопје

Поради зголемен обем на работа СЕТЕК Сé од Техника ДОО има потреба од:

МАГАЦИОНЕР во Скопје

Потребни квалификации:

  • Пожелно, но не е неопходно претходно работно искуство во магацин
  • Способност за тимска работа
  • Одговорност во исполнувањето на работните задачи и цели

Одговорности и работни задачи:

  • Прием на стоката
  • Организација на стоката во магацин
  • Утовар и истовар на стоката

Ние Нудиме:

  • Работа во динамична средина со тим на професионалци
  • Работа во две смени, 40 часа неделно

Доколку сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно го поседувате потребното образование, квалификации за успешно извршување на работните задачи, испратете ја Вашата кратка биографија (CV) преку полето за АПЛИКАЦИЈА или на e-mail адресата  [најави се за да го видиш е-маилот] .

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »