Фотокопир-Книжара(Бараме Персонал)

Плата од 20.000 ден.

За компанијата: Либрос Копи е компанија која е присутна на нашиот пазар повеќе од 20години со Печатење на Книги,Скрипти и продажба на книжарски материјали и канцеларски прибор. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 12 месеци
  • Копи Либро
  • Активен до 06.07.2022
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 023112056

Бараме ПЕРСОНАЛ за Работа во ФОТОКОПИР -КНИЖАРА (Скопје)

со/без работно искуство,

сите заинтересирани кандидати можат да испратат cv на емаил: [најави се за да го видиш е-маилот]

тел 023112 056

тел 071 216 380 Далибор Михајловиќ

*Плата од 20000ден па нагоре 

Обезбедуваме: Редовни месечни примања, бонуси за успешно работење, пријатна атмосфера.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »