Персонал за работа

Joy Cafe and Bakery во Карпош вработува:

  • Персонал за продажба, бариста и помошник во кујна

Испратете кратка биографија на  [најави се за да го видиш е-маилот]  или контактирајте не на 078/602-201 за да закажеме разговор.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »