Продавач/ка

 • Објавен пред 2 недели
 • TERMOFAS LTD
 • Активен до 07.12.2022
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: profile.php?id=100054635520828

Фасаден центар ТЕРМОФАС ЛТД има потреба од

ПРОДАВАЧКА

Потребни квалификации

 • ССС,
 • Поседување на вештини за продажба,
 • Претходно работно искуство во продажба ќе се смета за предност,

Одговорности и работни задачи:

 • Услужување на купувачите и продажба,
 • Комуникативност, љубезност и непосредност,
 • Работа со документи поврзани со секојдневното функционирање на продажниот салон,
 • Презентирање на производите и нивна продажба,
 • Одговорност и организираност во работата.

Нудиме

 • Плата 24.000
 • Редовна годишна исплата на регрес
 • Полно работно време
 • Бенефиции при купување
 • Можност за унапредување ( раст на плата)

Вашите професионални биографии, испратете ги на следниот маил: t [најави се за да го видиш е-маилот]

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на избор

Локација - Борис Трајковски 100А Индустриска зона Пинтија 

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »