Магационер

  • Објавен пред 2 недели
  • Пакет Маркет ДОО
  • Активен до 26.01.2022
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје

Работи како магацински оператор во најголемиот онлајн супермаркет во Македонија.

  • Очекувана заработка од 18.000 до 20.000 денари.
  • 40 часа неделно распоредени од пон-пет или пон-саб.
  • Работа во современи магацински услови.
  • Локација: Пинтија
  • Минимални услови за работа: Некакво работно искуство, посветеност, прецизност и енергичност.

Аплицирај веднаш и ќе те контактираме за 1-2 дена.

Aплицирај со испраќање на CV на [најави се за да го видиш е-маилот] или со пополнување на едноставната апликација (не е потребно CV): ​https://www.paket.mk/aplikacija-za-magacioner/

барај огласи за вработување » барај останати огласи »