Возач - Обезбедување

За компанијата: ПРОДУКЦИЈА ПЕРСПЕКТИВА е основана 2000 година и од 2002 Продукција Перспектива – Панел Плус во соработка со Град Скопје го реализира проектот за улично медиумско рекламирање преку поставување на урбана... повеќе за компанијата »

(преземи го огласот во Word)

Продукција Перспектива  има потреба од:

 

Возач  Обезбедување

 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 

  • Возачка дозвола Б категорија, по можност и А категорија
  • Завршено минимално средно образование
  • Познавање на Англиски јазик е предност
  • Со претходно работно искуство од 5 години како возач и обезбедување
  • Основно познавање на механиката кај автомобилите
  • Комуникативна и Динамична личност

 

 

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија / CV со слика на [email protected] со назнака Возач Обезбедување најкасно до 15.12.2020 година.
 

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.