КОЗМЕТИЧАРКА

 • Објавен пред 12 месеци
 • Алуре
 • Активен до 25.03.2023
 • Позиција: Персонал за нега и убавина
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.allure.mk
 • Facebook: allure.beautyitself

Салон за убавина Allure Beauty од Скопје, вработува:

КОЗМЕТИЧАРКА

⭐️Потребни квалификации и вештини:

 • Депилација;
 • Педикир и маникир;
 • Козметички третмани на лице;
 • Работно искуство од најмалку две години;
 • Позитивна личност;
 • Желба за професионално усовршување;

 

⭐️Нудиме:

 • Опционално пола работно време или полно работно време од 40 часа неделно со 2 слободни дена во неделата;
 • Редовна плата + бонуси;
 • Пријатна работна атмосфера во модерен амбиент;
 • Работа со квалитетна опрема и квалитетни материјали;

Испратете го Вашето CV на нашата e-mail адреса [најави се за да го видиш е-маилот]

⭐️Instagram: allure.beautyitself

⭐️Facebook: allure.beautyitself

За дополнителни прашања слободно контактирајте не на нашиот телефонски број

☎️075 367-020

Локација:

Булевар Илинден бр. 160/2-локал 8, Скопје - Карпош

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »