Електро Инженер

За компанијата: Во досегашната работа, ФлуидПроект го покрива пазарот во Македонија, но и интернационалниот пазар како Косово, Бугарија, БиХ, Србија, Албанија, Кувајт и Гана. Исто така се дел од повеќе еколошки студии... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Флуид Проект:

Електро техничар - Машински инженер - Општи работници

Флуид Проект ДОО има потреба од ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР

Основни квалификации на кандидатот:

  • со или без работно искуство, доколку е со работно искуство ке се вреднува
  • основно познавање на AutoCAD
  • предност е познавање на англиски јазик
  • можност за брз развој и напредок

Дополнителни информации:

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат на е-маил: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »