PEMA Internacional DOOEL: Административен работник/сметководител

Административен работник/сметководител

Активни огласи од PEMA Internacional DOOEL:

Диспонент за транспорт

Транспортна фирма од Скопје има потреба од вработен за:

  • Работа во администрација

Пожелно е познавање од областа на сметководствено/книговодствени работи.

 

Сите заинтересирани да ни испратете кратка биографија на следнава е-маил адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »