Liquor shop - Асистенти за продажба

За компанијата: TОЛЛАКС ДОО Скопје, една од најуспешните малопродажни компании, сопственик на ланецот на 20 специјализирани продавници М1киоск, М1медиа, и Поло маркет, поради брз раст на компанијата и зголемен обем на... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 7 месеци
 • Толлакс
 • Активен до 28.05.2023
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: m1-kiosk-189327431116254?fref=ts

 

Liquer shop EAST GATE MALL 

Liquer store(кај Соборна)

ВРАБОТУВАМЕ АСИСТЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА !!!

Имате амбиции да работите како продавач или веќе сте искусни во таа област и спремни да чекорите кон нови предизвици, повисоко поставени цели и напредок во кариерата?

Го прошируваме нашиот тим за три работни позиции и Ви овозможуваме да бидете дел од него, следејќи ја нашата нова приказна во најексклузивниот  Liquor shop - специјализирана продавница за алкохол и алкохолни пијалоци.

Потребни квалификации:

 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Искуство во продажба на алкохол и алкохолни пијалоци
 • Минимум образование ССС
 • Солидно познавање на англиски јазик
 • Работење со Microsoft office 

Аплицирајте на следниов маил [најави се за да го видиш е-маилот] и добијте можност да работите во нашиот најексклузивен објект, стекнувајќи ново искуство и тренинзи, а ние ќе Ве наградиме за постигнатото или контактирајте не на 072310990

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »