Рецепционер/ка

За компанијата: Уживајќи во извонредната локација во срцето на градот - античката Стара чаршија - ова уникатно одморалиште со 5 ѕвездички во Скопје „Буши хотел & СПА“ се наоѓа веднаш до најпознатите градски атракции како... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Буши Ресорт СПА
 • Активен до 25.01.2022
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје

Потребни квалификации:

 • Минимум ССС (високо образование се смета за предност),
 • Задолжително одлично познавање на Англиски јазик,
 • Одлични комуникациски вештини,
 • Љубезност,
 • Спремност за тимска работа,
 • Работи во три смени.

Сите заинтересирани можат да пратат CV на: [најави се за да го видиш е-маилот]

барај огласи за вработување » барај останати огласи »