Оператор за принт машина - голем формат

За компанијата: Компанијата Електронеон Плус е присутна на пазарот од 1968 година и брои повеќе од 30 вработени. Станува збор за современа производна компанија која што во доменот на услугите за изработка на натписи на... повеќе за компанијата »

Компанијата Електронеон Плус ДОО се занимава со изработка на светлечки реклами и реклами изработени од неон. Исто така се занимава со печатење на налепници, етикети, постери, билборди брендирање комерцијални возила, гравирање информативни табли и натписи и сл.

Работни задачи:

  • Работа на машини за принт - голем формат (WIDE FORMAT)
  • Принт на ПВЦ фолија за брендирање возила, реклами, постери, платна за реклами и билборди.

Потребни квалификации:

  • Потребно работно искуство
  • Познавање Adobe photoshop
  • Организирана и одговорна личност 

Нудиме:

  • Работно време 07:30-15:30 (пон-пет)
  • Пријатна работна атмосфера
  • Обезбеден топол оброк

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »