Шеф на каса -Штип

За компанијата: МЕРЕ маркети се трети по големина Руски ланец на маркети кој работи од 2009 година, под брендот СВЕТОФОР во Русија.Присутни сме во повеќе од 20 земји меѓу кои се Шпанија ,Кина,Германија,Србија итн. Во... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред една недела
 • РУСТОРГ ДОО
 • Активен до 27.05.2022
 • Позиција: Продавач/трговец
 • Локација: Штип
 • Веб: mere-discounter.com/

Главни обврски и одговорности:

 • Подготовка и задолжување на касиерите со депозит
 • Следење на состојбата на опремата за готовина
 • Ја затвара касата и депозитите со точни и прецизни извештаи
 • Способност за формирање и водење на тим
 • Професионален однос кон клиенти
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задчи

Потребни квалификации:

 • минимум ССС,
 • Предходно работно искуство на иста или слична позиција.
 • Подготвеност за работа во тим;

Нудиме:

 • Пријатна работна атмосфера;
 • Работно време од 40 часа неделно
 • Редовна плата

Искористете ја можноста да бидете дел од нашиот тим и испратете ни го вашето Cv на [најави се за да го видиш е-маилот] со наслов,за работна позиција“Шеф на каса-Штип“.

Само кандидатите кои ќе влезат во најтесниот круг ќе бидат контактирани од страна на претставници на нашата компанија.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »