Доставувач

  • Објавен пред еден месец
  • Пакет Маркет ДОО
  • Активен до 12.12.2021
  • Позиција: Дистрибутер/комерцијалист/набавки
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Пакет Маркет ДОО:

Оператор во оддел Свежо - Магационер

Работи како доставувач во најголемиот онлајн супермаркет во Македонија.

  • Очекувана заработка од 24.000 до 30.000 денари.
  • 40 часа неделно распоредени од пон-пет или пон-саб.
  • Работа со наши возила.
  • Локација: Пинтија
  • Минимални услови за работа: Возачка дозвола Б-категорија со минимум 3 години искуство.

Аплицирај веднаш и ќе те контактираме за 1-2 дена.

Аплицирај со испраќање на CV на [најави се за да го видиш е-маилот] или со пополнување на кратката апликација (не е потребно CV): https://www.paket.mk/kariera/aplikacija-za-dostavuvac/