Магационер во поштенска компанија

За компанијата: Be-Da Logistics е основана на почетокот на 2011 година како компанија специјализирана за организирање меѓународен транспорт и логистика на стоки преку копнен, железнички, воздушен и поморски сообраќај.... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 11 месеци
  • BE-DA Logistik
  • Активен до 08.07.2022
  • Позиција: Магационер
  • Локација: Скопје
  • Веб: be-da.mk/
  • Facebook: bedalogistic

Активни огласи од BE-DA Logistik:

Маркетинг/дизајн специјалист

Вработуваме магационер во поштенската служба БЕ-ДА Експрес. 

Отворена е работна позиција за магационер во Скопје. Доколку живееш во Скопје, си заинтересиран за професија како магационер, овој оглас е за тебе.

Потребни квалификации

- Е активен возач и поседува возачка дозвола од Б категорија

-Одговорна и лојална личност, 

-Организираност и посветенoст

-Работа во смени 

 

Испрати го твоето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  со назнака "Магационер" или на следниот телефонски број 076 278 278 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »