Готвач/ка

За компанијата: Традиција на доверба. 30 години визионери во угостителскиот бизнис во Македонија. Водени од 30-годишна традиција и искуство, креираме нова визија за угостителството во Македонија. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 11 месеци
  • Рагуза Груп
  • Активен до 31.03.2023
  • Позиција: Кувар/Пекар/Месар
  • Локација: Скопје
  • Веб: ragusa360.com
  • Facebook: ragusa360

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за следната работна позициja:

  • ГОТВАЧ/КА

Испратете го вашето CV на i [најави се за да го видиш е-маилот] или побарајте не на 070 282 111

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »