Рецепционер/ка

За компанијата: Уживајќи во извонредната локација во срцето на градот - античката Стара чаршија - ова уникатно одморалиште со 5 ѕвездички во Скопје „Буши одморалиште & СПА“ се наоѓа веднаш до најпознатите градски атракции... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 4 дена
 • Буши Ресорт СПА
 • Активен до 29.09.2021
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Буши Ресорт СПА:

Рецепционер/ка за СПА центар

Потребни квалификации:

 • Минимум ССС (високо образование се смета за предност),
 • Задолжително одлично познавање на Англиски јазик,
 • Одлични комуникациски вештини,
 • Љубезност,
 • Спремност за тимска работа,
 • Работи во три смени.

Сите заинтересирани можат да пратат CV на: i[email protected]