ТИТАНИУМ ФИТНЕС ЦЕНТАР има потреба од женско лице за работа .

  • Објавен пред 11 месеци
  • Fitness Centar Titanium
  • Активен до 15.01.2018
  • Позиција: Тренер/спортски работник
  • Локација: Скопје

ТИТАНИУМ ФИТНЕС ЦЕНТАР  има потреба од женско лице за работа .
- работа во 1 смена
- познавање од областа на фитнес и бодибилдинг
- општо познавање на англиски јазик
Кратка Биографија ( CV ) на info@titaniumskopje.com или во инбокс на ФБ - Титаниум
Бидете дел од Титаниум Тимот

КЛИКНИ