Помошници во кујна

  • Објавен пред 2 недели
  • Рагуза Груп
  • Активен до 31.03.2023
  • Позиција: Кувар/Пекар/Месар
  • Локација: Скопје
  • Веб: ragusa360.com
  • Facebook: ragusa360

Активни огласи од Рагуза Груп:

Шанкер/ка - Келнер/ка - Готвач/ка

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за следната работна позициja:

  • ПОМОШНИЦИ ВО КУЈНА

Испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  или побарајте не на 070 282 111

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »