Општ работник - магационер

За компанијата: МЕРЕ маркети се трети по големина Руски ланец на маркети кој работи од 2009 година, под брендот СВЕТОФОР во Русија.Присутни сме во повеќе од 20 земји меѓу кои се Шпанија ,Кина,Германија,Србија итн. Во... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • РУСТОРГ ДОО
  • Активен до 27.05.2022
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје
  • Веб: mere-discounter.com/

Опис на работни задачи:

- Прием на роба во магацин 

-Извршување на попис 

-Истовар на роба и редење на роба

Квалификации:

-ССС образование

-Претходно работно искуство

-Посветеност и самоиницијативност 

Нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера;
  • Работно време од 40 часа неделно
  • Редовна плата

Искористете ја можноста да бидете дел од нашиот тим и испратете ни го вашето CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]  со наслов,за работна позиција “Општ работник-магационер”.

Само кандидатите кои ќе влезат во најтесниот круг ќе бидат контактирани од страна на претставнци на нашата компанија.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »