Монтер на сталажи

Активни огласи од Ферал Механика:

Оператор за бризгање пластика

ФЕРАЛ Механика, дел од Alfer gmbh, има потреба од следниве работни позиции.

Монтер на Сталажи: 1 работно место

  • Потребно е познавање на обработка на метални лимови сечење и виткање, обработка на иверица :сечење и бушење.
  • Пожелно е позновање од монтажа и работа со алати,
  • Тимска работа.

Работни задачи:

  •  Обработка и монтажа на сталажи за маркети

Што нудиме:

Динамична работна средина во која се стимулира учење и професионален развој. Конкурентен надомест.

Кандидатите кои ги исполнуваат условите може да испратат кратка биографија на емаил [најави се за да го видиш е-маилот] или на тел за контакт: 072/246-544 или 070/390-833

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »