Шанкер/ка и Готвач/ка

Ресторан RAGUSA360 има потреба од нови вработувања, на следниве работни позиции

- шанкер/ка

- готвач/ка

- помошник готвач

Вашите CV-ја, пратете ни ги на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »