Професионално лице за маникир

Плата од 25.000 ден. до 30.000 ден.

  • Објавен пред една недела
  • Verso Kozmetiks
  • Активен до 31.03.2023
  • Позиција: Персонал за нега и убавина
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.versoskincare.com/

Сенс Бјути е во потрага по:

  • Стилист за нокти со искуство.

Нудиме пријатна работна атмосфера и редовни приходи.

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »