Сметководител

 • Објавен пред 3 недели
 • Partner Plus
 • Активен до 19.03.2023
 • Позиција: Економист/Сметководител/Ревизор
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.partnerplus.mk
 • Facebook: partnerplusmk.mk

Сметководствено биро има потреба од сметководител со вработување на неопределено време.

Идеалниот кандидат би требало да ги поседува следниве карактеристики:

 • Средно или високо образование
 • Претходно искуство во сметководство мин.2 години
 • Искуство во книжење на изводи, трошоци,плати, ЕПДД, благајна
 • Претходно познавање на HELIX ќе се смета за предност

Заинтересираните кандидати да испратат CV со слика на mail: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сите пријави ќе бидат третирани со строга доверливост. Само избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју

www.partnerplus.mk

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »