Салатер/ка и Хигиеничар/ка во Кујна

За компанијата: Уживајќи во извонредната локација во срцето на градот - античката Стара чаршија - ова уникатно одморалиште со 5 ѕвездички во Скопје „Буши одморалиште & СПА“ се наоѓа веднаш до најпознатите градски атракции... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Буши Ресорт СПА
 • Активен до 23.07.2021
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Скопје

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование,
 • Со или без  работно искуство.

Личен профил:

 • Одговорна и лојална личност,
 • Самоиницијативност и посветеност на работата,
 • Смисол за одржување на ред и хигиена,
 • Тимска работа.

Ние нудиме:

 • Одлични и динамични услови за работа,
 • Усовршување како и одлична заработка,

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: [email protected]

со задолжителна назнака ”Салатер" или ”Хигиеничар".