Овластен сметководител

За компанијата: Во досегашната работа, ФлуидПроект го покрива пазарот во Македонија, но и интернационалниот пазар како Косово, Бугарија, БиХ, Србија, Албанија, Кувајт и Гана. Исто така се дел од повеќе еколошки студии... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Флуид Проект:

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР - ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР

Флуид Проект ДОО има потреба од  ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ СО ЛИЦЕНЦА.


Сите заинтересирани кандидати нека испратат свое CV на следната е-маил адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »