Козметичар/ки

Плата од 25.000 ден. до 30.000 ден.

  • Објавен на 5.2023
  • Verso Kozmetiks
  • Активен до 26.05.2023
  • Позиција: Персонал за нега и убавина
  • Локација: Скопје
  • Веб: www.versoskincare.com/

Салонот за убавина Сенс Бјути го проширува својот тим. Имаме потреба од:

Козметичарка со работно искуство
Потребни квалификации:

  • Работно искуство со третмани за негување на лице.

Сите заинтересирани можат да се јават на 070313322.

Нудиме пријатна работна атмосфера и редовни приходи.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »