Агент за транспорт

Активни огласи од ТИМ ШПЕД ЈВТ ДООЕЛ:

Агент за транспорт

(преземи го огласот како слика)

 

Тим Шпед ЈВТ ДООЕЛ Скопје има потреба од

  • еден (1) Агент за транспорт со минимум 3 години работно искуство 

Потребно е познавање на Англиски јазик и да поседува возачка дозвола Б категорија.

Сите заинтересирани кандидати да ја испратат својата биографија на следнава e-mail адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »