Paid Media Coordinator

Плата од 40.000 ден. до 60.000 ден.

  • Објавен пред 3 недели
  • АЈВИ СЕРВИЦЕС
  • Активен до 09.04.2024
  • Позиција: Маркетинг/ПР/Дигитал
  • Локација: Скопје

Активни огласи од АЈВИ СЕРВИЦЕС:

Paid Media Coordinator

(преземи го огласот како PDF)

Аплицирајте на: [најави се за да го видиш е-маилот]

Повеќе информации на 070 31 99 35

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »