Хигиеничар/ка-ШТИП

За компанијата: МЕРЕ маркети се трети по големина Руски ланец на маркети кој работи од 2009 година, под брендот СВЕТОФОР во Русија.Присутни сме во повеќе од 20 земји меѓу кои се Шпанија ,Кина,Германија,Србија итн. Во... повеќе за компанијата »

Опис на работната позиција:

  • Задолжена за оддржување на хигиената и спроведување на зададени инсктрукции за чистење

Потребни квалификации:

  • Високо ниво на педантност
  • Доверливост
  • Исполнителност

Нудиме:

  • Работно време од 40 часа неделно
  • Редовна плата

Искористете ја можноста да бидете дел од нашиот тим и испратете ни го вашето Cv на [најави се за да го видиш е-маилот] со наслов,за работна позиција“хигиеничар/ка-Штип“.

Само кандидатите кои ќе влезат во најтесниот круг ќе бидат контактирани од страна на претставници на нашата компанија.

Телефон за контакт 02/3107500

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »