М1 Центар (само 1-ва смена)

За компанијата: TОЛЛАКС ДОО Скопје, една од најуспешните малопродажни компании, сопственик на ланецот на 20 специјализирани продавници М1киоск, М1медиа, и Поло маркет, поради брз раст на компанијата и зголемен обем на... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Толлакс
  • Активен до 26.01.2022
  • Позиција: Продавач/трговец
  • Локација: Скопје

Работно место Продавач во М1 киоск Центар (само прва смена)

работно време од 08 до 16 часот

Почетна плата 17,000ден. + Бонуси од продажба

Кандидатите со искуство во продажба ќе имаат предност. 

Нудиме:
*пријава на неопределено време
*работа во систем со високи стандарди
*пријатна работна атмосфера
*можност за напредок

Основни задачи
*продажба и услужување на клиенти по стандардите на компанијата
*работа со фискална каса со баркод читач

Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација, испратете CV на mail  [најави се за да го видиш е-маилот]  контактирајте не телефонски 070220882 до 16 часот или испратете смс со содржина M1 kiosk +име и презиме, а ние ќе ви се јавиме.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »