Бариста

За компанијата: Breadway претставува нешто ново за секого! Кафе! Смути! Пекара! Се на едно место! повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • БРЕДВЕЈ ПЕКАРА
  • Активен до 22.05.2024
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: breadwayskopje

Активни огласи од БРЕДВЕЈ ПЕКАРА:

Продавач/ка за сладолед - втора смена

Тимот на BREADWAY Вашата омилена галерија на вкусови го проширува тимот. 
ВРАБОТУВАМЕ БАРИСТА!

  • BREADWAY има потреба од БАРИСТА 

Повеќе информации на 070 287 723

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »