Рагуза Груп: Хаусмајстор

Хаусмајстор

За компанијата: Традиција на доверба. 30 години визионери во угостителскиот бизнис во Македонија. Водени од 30-годишна традиција и искуство, креираме нова визија за угостителството во Македонија. повеќе за компанијата »

Активни огласи од Рагуза Груп:

Негувателка во игротека

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за ресторан Рагуза 360 Rooftop за следната работна позициja:

  • ХАУСМАЈСТОР/ Лице за тековни одржувања на објект.

Испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  или побарајте не на 070 282 111

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »