Садомијач/ка - Хигиеничар/ка во Кујна

За компанијата: Уживајќи во извонредната локација во срцето на градот - античката Стара чаршија - ова уникатно одморалиште со 5 ѕвездички во Скопје „Буши хотел & СПА“ се наоѓа веднаш до најпознатите градски атракции како... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Буши Ресорт СПА:

Келнер/ка & Шанкер/ка

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование,
  • Со или без  работно искуство.

Личен профил:

  • Одговорна и лојална личност,
  • Самоиницијативност и посветеност на работата,
  • Смисол за одржување на ред и хигиена,
  • Тимска работа.

Ние нудиме:

  • Одлични и динамични услови за работа,
  • Усовршување како и одлична заработка,

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да го достават на следната е – маил адреса: [најави се за да го видиш е-маилот]

со задолжителна назнака ”Садомијач" или ”Хигиеничар".

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »