Физиотерапевт/ка

  • Објавен пред 6 дена
  • Baby SPA Lana
  • Активен до 07.12.2022
  • Позиција: Медицински персонал/Негуватели
  • Локација: Скопје
  • Facebook: profile.php?id=100087226702016

Baby SPA Lana има потреба за дипломиран физиотерапевт/ка со или без работно искуство. 

Заинтересираните можад да не контактираат на моб. 077987860 или да ни достават CV на емаил : [најави се за да го видиш е-маилот]  

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »