Продавач

За компанијата: Happy Balloons е новосоздаден бренд кој се занимава со продажба на разновидни фолија и латекс балони и разновидни балонски декорации, како и украсување и декорирање на различни прослави како што се родендени, забави, венчавки, свадби, крштевки и други свечености. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Стеф-Мари Дооел
 • Активен до 26.11.2021
 • Позиција: Продавач/трговец
 • Локација: Скопје

HAPPY BALLOONS има потреба од кандидат за работа во киоск за продажба на балони на хелиум како и разновидни балонски декорации. 

Локација: East Gate Mall
 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Искуство во работа во трговскиот сектор и малопродажба
 • Солидно познавање на англиски јазик
 • Желба за учење на нови вештини
 • Ориентираност кон купувачите
 • Изразени комуникациски вештини
 • Точност и лична етика

Ние нудиме:

 • Фиксна плата + бонуси во зависност од работната успешност
 • Работа во смени - прва смена од 09:30-16:00, втора смена од 15:30-22:00 h
 • Работа од понеделник до недела 40 часа неделно, со еден слободен ден во текот на неделата
 • Усовршување во продажните вештини и декорации
 • Пријатна и позитивна работна атмосфера

Доколку сте одговорна, организирана и проактивна личност, заинтересирана за оваа работна позиција пријавете се и пратете го вашето CV на следнава е-маил адреса: [најави се за да го видиш е-маилот] или контактирајте не на следниов телефонски број: 070-268-391

Рокот за аплицирање на огласот е 14 дена од денот на објавување на огласот.