Келнер/ка

  • Објавен пред една недела
  • Рагуза Груп
  • Активен до 06.06.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: ragusa360.com
  • Facebook: ragusa360

Активни огласи од Рагуза Груп:

продавач/ка - Хаусмајстор - Шанкер/ка

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за ресторан Рагуза 360 Rooftop за следната работна позициja:

  • КЕЛНЕР/КА со 5 години работно искуство.

Испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  или побарајте не на 070 282 111

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »