Рецепционер/ка

За компанијата: Уживајќи во извонредната локација во срцето на градот - античката Стара чаршија - ова уникатно одморалиште со 5 ѕвездички во Скопје „Буши хотел & СПА“ се наоѓа веднаш до најпознатите градски атракции како... повеќе за компанијата »

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС (високо образование се смета за предност),
  • Задолжително одлично познавање на Англиски јазик,
  • Одлични комуникациски вештини,
  • Љубезност,
  • Спремност за тимска работа,
  • Работи во три смени.

Сите заинтересирани можат да пратат CV на: 

[најави се за да го видиш е-маилот]
[најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт број: 070/462-925

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »