Оператори

Плата од 18.000 ден. до 25.000 ден.

Тotal Pro Sport вработува Оператори за во обложувалници со или без работно искуство.

Вашите CV пратете ги на [најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт тел: 078-283-561

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »