Промотери/ Хостеси

  • Објавен пред една недела
  • Тотал Комуникација
  • Активен до 20.04.2018
  • Позиција: Останато
  • Локација: Скопје

Маркетинг агенција Тотал Комуникација има потреба од мотивирани, амбициозни промотерки.

Сите заинтересирани кандидати можат да ни испратат кратка биографија на мејл info@t-c.com.mk или да не контактираат на тел. 078/269-572 за да договориме кратко интервју.

КЛИКНИ