Шалтерски работник

Плата од 19.000 ден. до 23.000 ден.

  • Објавен пред 2 недели
  • GlobalEx
  • Активен до 29.06.2022
  • Позиција: Административен работник
  • Локација: Скопје

Бараме шалтерски работници во менувачница. Потребно е најмалку средно образование, добро познавање на англиски јазик и компјутери... 

Со пола или цело работно време.

Аплицирајте исклучиво на нашата адреса: [најави се за да го видиш е-маилот] и без телефонски јавувања.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »