Хигиеничар/ка

За компанијата: Галафарм е производител на фармацевтски, козметички и диететски производи. Фабриката Галафарм е изградена и опремена во согласност со препораките на Добрата Производствена Пракса. Постојано инвестираме... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • Галафарм
 • Активен до 17.02.2024
 • Позиција: Хигиеничар
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 022050450
 • Facebook: galafarm.com.mk

Галафарм, Скопје, компанија за производство на фармацевтски, козметички и диететски производи, има потреба од 1 лице на позиција Хигиеничар/ка.

Опис на одговорности:

 • Одржување на хигиената на просториите во фабриката
 • Работа со однапред направен дневен план и распоред на работни задачи

Очекувани вештини:

 • Лојалност
 • Флексибилност
 • Посветеност кон работата и почитување на кодексот на работа
 • Трудољубивост и педантност

Испратете ја вашата апликација со податоци на [најави се за да го видиш е-маилот] и пишете за која позиција аплицирате.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »