АДМИНИСТРАТОР во CALL CENTAR

За компанијата: NATURA THERAPY е водечка компанија на пазарот која се занимава со развој, производство и продажба на висококвалитетни, иновативни природни додатоци на исхраната наменети за подобрување и одржување на здравјето... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Natura Therapy
 • Активен до 03.12.2022
 • Позиција: Административен работник
 • Локација: Скопје
 • Веб: naturatherapy.mk/

Доколку сте добро организирана, уредна и умеш да ги организираш податоците  искористи ги твоите вештини и стани

 

АДМИНИСТРАТОР во CALL CENTAR

 

Обврски:

 • Водење и ажурирање на нарачките во системот за нарачки на call centar-от
 • Сторнирање и корекции на нарачките
 • Следење на нарачките и водење на грижа на корисници
 • Одржување на врска со магацинот и дистрибуцијата (поштата)
 • Изготвување на извештаи за реализација, достава и наплата на нарачките
 • Други административни и организациски работи во call centarot.

Придружи се на тимот и добиј:

 • 8 часовно работно време,
 • Вработување и загарантирана плата,
 • Одлична работна атмосвера и позитивна енергија;
 • Најдобра грижа за здравјето.


Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените услови можат да испратат CV на
[најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »